Kurs og samarbeidspartnere.

Autoglaze AS er Max Protect Norway. Vi arrangerer sertifiseringskurs minst en gang per år, rundt påsketider.

Vi arrangerer dette i samarbeid med Janis Krigens, eier og grunnlegger av Max Protect Ltd og våre instruktører.

Fordelene ved å delta er mange, rabattordninger, dyptgående kunnskap om coatinger, bli kjent med likesinnede, delta i lukkede sosiale medier og få siste nytt før alle andre.

Følg med på Detailers Club Norway og våre 2 FB sider for info og påmelding rundt nyttårstider.

Alle som deltar vil få stort faglig påfyll og mulighet til å prøve (og feile..!) produkter til utvendig og innvendig bruk.

Herunder forberedelser, påføringstekniker, produktutnyttelse, herdetid, forventet holdbarhet, vedlikehold, HMS osv.

 De som deltar som detailer/entusiast vil få tittel som Max Protect Certified Detailer.

De som ønsker å sertifisere firma vil få tittel som Max Protect Certified Car Care Center.

De som har firma får også sertifisering som detailer.

MP kurs 2017

 Max Protect Norway sitt bilde.

MP kurs 2016

 

 

MP kurs 2015

 

 

Max Protect Certified Instructor

Andrè Grindvik  Sogn og Fjordane/Møre og Romsdal

Johnny  Tyler  Oslo/Akershus/Østfold

Håkon Justad  Buskerud/Vestfold/Telemark

Daniel Mikalsen Hordaland

 

Max Protect Certified Car Care Center

Autoglaze AS (autoglaze@icloud.com)  Lier

Håkon Justad (ENK) (hjustad@gmail.com)  Lier

Nesset Auto (nessetauto@gmail.com) Osen

Grindvikas Gnikkebu AS (bilpleie@gnikkebu.no) Skodje/Ålesund

Talset Autocare (post@talsetautocare.no)  Drammen

Finer Details  (herman@finerdetails.no)  Jar/Bærum

LKB Detail  (post@lkbdetailing.no)  Ås

Brynildsen Autospa  (bernhard@brynildsenautospa.no)  Ski

Falkenberg Detailing  (falkdetail@gmail.com)  Arendal

Vennesla Bil Spa  (venneslabilspa@gmail.com)  Vennesla

Nistad’s Bilpleie   (joorgen_9stad@hotmail.com)  Holmefjord (Hordaland)

Kjæreng Bilspa   (post@k-bilspa.no)  Tynset

Asker Autospa   (askerautospa@gmail.com)  Asker

Pettersen Autospa  (pettersenautospa@gmail.com)  Sveio

Kristiansen Polish  (post@kpolish.no)  SORTLAND

Tengesdal Auto  (tengesdal.auto@gmail.com)  SANDNES

#dipmyway  (post@plastidipalta.com)  ALTA

Franks Car Detailing  (frankhuseby@hotmail.com)  MAUSEIDVÅG/Ålesund

Hobberstad Autospa  (hobberstad.autospa@gmail.com)  SANDNES

 

Max Protect Certified Detailer

Håkon Justad  (hjustad@gmail.com)  Lier

Andrè Grindvik  (andre@grindvik.net)  Skodje/Ålesund

Bjørn Bingen  (bingen@live.no)  Sørum

Patrick Johnsen  (johnsen90@gmail.com)  Grålum/Østfold

Knut Erik Nesset  (nessetauto@gmail.com)  Åmot/Hedmark

Daniel Mikalsen, (hei_daniel@hotmail.com)  Fjell/Sotra

Reidar Talset  (post@talsetautocare.no)  Drammen

Herman Bergsjø (herman@finerdetails.no)  Jar/Bærum

Lars Kristian Belle  (post@lkbdetailing.no)  Ås

Bernhard Brynildsen (bernhard@brynildsenautospa.no) Ski

Ole Olsrud  (Bil-produkter AS)  Jessheim/Lie

Johnny Tyler  (Autoglaze AS)  Flateby

Øyvind Maroni  (maroni@getmail.no)  Hakadal

Umid Imamhesen  (askerautospa@gmail.com)  Asker

Runar Hanssen  (runar_hh@yahoo.no)  Trondheim

Frank Huseby  (frankhuseby@hotmail.com)  MAUSEIDVÅG/Ålesund

Egil Hobberstad  (dillbust@hotmail.com)  SANDNES

Gunnar Mikal Pettersen  (pettersenautospa@gmail.com)  Sveio

Kjetil Tengesdal  (tengesdal.auto@gmail.com)  SANDNES

Kristian Suhr Kristiansen  (post@plastidipalta.com)  ALTA

Christian Kristiansen  (post@kpolish.no)  SORTLAND

Roar Harlem  (roar_harlem@hotmail.com)  Årnes

Kristian Kinn Falkenberg  (falkdetail@gmail.com)  Arendal

Knut Myren-Steivang  (post@k-bilspa.no)  Tynset

Jørgen Nistad  (joorgen_9stad@hotmail.com)  Holmefjord (Hordaland)